Про нас

  • Українська
  • Русский

Літній наметовий табір “Витоки - простір, створений із натхненням.

З 1997 року на гостинній Черкаській землі, на березі річки Рось, у невеличкому та затишному лісі проводиться літній наметовій табір «Витоки». Навесні група досвідчених будівельників приїздить сюди та за кілька тижнів перетворює невелику ділянку лісу у неймовірно казкове місце. Місце для справжнього відпочинку, нових пригод, незвичайних випробувань, шалених ігор, відкриття нових можливостей, реалізації своїх талантів, отримання нових знать та навичок, цікавих знайомств та зустрічі зі старими друзями. Місце, де кожна дитина особлива, а кожна зміна – це окрема історія життя.

За 20 років у таборі відпочило понад 10 000 дітей. Багато дітей неодноразово поверталося до нас знову і знову. Все частіше ті, хто колись відпочивав у таборі, зараз відправляють до нас уже своїх дітей або самі працюють у нашій команді.

Головна мета табору - навчити дітей та молодь відпочивати з користю, жити в гармонії з природою, бути уважним до іншим, робити більше добрих справ, творити руками та серцем, вчитися самому та навчати інших, змінювати світ щодня, починаючи при цьому з самого себе.

Табір наповнений сучасними розвагами на зразок пінної вечірки, скеледромом та тролеєм. Завжди з варіативністю організовується програма та з відповідальністю підбирається команда для роботи з дітьми. Все це в гармонійному поєднані і створює яскравий та незабутній відпочинок, так, що кожен учасник табору може без сумніву підтвердити, що це було найкраще літо його життя!

 

Наша команда