Дозвілля

  • Українська
  • Русский

Розпорядок дня

ЧасЗаняття
8.00 - 8.30 підйом, ранковий туалет
8.30 - 9.00 зарядка, сніданок
9.00 - 10.00 загально-таборовий збір
10.30 - 12.30 майстер-класи/спеціальності/ігри/тренінги
12.30 - 13.00 час відпочинку
13.00 - 14.00 обід
14.00 - 15.30 час відпочинку
15.30 - 16.00 полуденок
16.00 - 18.00 майстер-класи/спеціальності/ігри/тренінги/душ
18.00 - 19.00 підготовка до вечірньої програми
19.00 - 20.00 вечеря
20.30 - 22.00 проведення загально-таборових заходів
22.00 - 22.30 відбій у наймолодших/вечірні вогники в загонах/підвечірок
22.30 - 23.00 підготовка до сну, вечірній туалет, відбій

Дозвілля у таборі

Щороку ми створюємо унікальні за тематикою зміни. Під час вибору тем враховуємо інтереси сучасних дітей та молоді, їх захоплення та бажання. Усі активності максимально орієнтовані до основної ідеї зміни, проте вони настільки різнопланові, що знайти справу до душі і проявити себе зможе кожен.

Туризм та спорт

Якщо ви ніколи не стріляли з луку, не лазили скеледромом та не плавали на каяках, у нас є приємні новини - все це ви зможете спробувати у таборі.
А також на вас чекає мотузковий парк та тролей над річкою Рось.

» розгорнути

Спортивні змагання є невід’ємною частино проведення кожної зміни. Кожен ранок починається з активної та креативної зарядки. Протягом зміни часто влаштовують цілі турніри з різних видів спорту. Але багато учасників табору влаштовують собі спортивний відпочинок у вільний час. Професійні інструктори завжди слідкують за дотриманням правил техніки безпеки та допомагають дітям оволодіти тими навичками, яких вони не мають.

» згорнути

Скаутські випробування

Ви любите пригоди? Як часто вони з вами трапляються у повсякденному житті? А у “Витоках” такі можливості ми створюємо постійно. Скаутські випробування – це не просто пригоди, це нові можливості та нові вміння.

» розгорнути

Чи вдасться вам побудувати гніздо на дереві та заночувати у ньому, щоб здобути звання Пантери? Чи сховаєтесь ви у хащах лісу від Мисливця як справжній Лис? Чи змайструєте шалаш та зможете замаскуватися так, як вміє це ящірка? Для різного віку дітей -різні випробування та вимоги до них. Та ми обіцяємо, що незабутні враження залишаться у кожного.

» згорнути

Конкурси

Ми всі різні та у кожного є свій особливий хист. Щоб це не було - кулінарна майстерність, талант організатора чи економіста, вокальні чи хореографічні здібності, ораторське мистецтво чи щось інше - у вас обов`язково буде можливість продемонструвати свої вміння усьому табору.

» розгорнути

Під час традиційних днів талантів, концертів творчості, тематичних вечорів, економічної гри, кулінарного конкурсу. Покажіть, на що ви здатні. Відкрийте себе - здивуйте та порадуйте друзів!

» згорнути

Вечори біля багаття

Вечори біля багаття є невід’ємною та теплою традицією у таборі. Вони завжди наповнені особливою атмосферою спокою, єдності та дружби.

» розгорнути

Біля багаття завжди лунають пісні та цікаві історії. Саме тут, у затишному колі друзів, відчувається особлива гармонія з природою та неповторність відпочинку у наметовому таборі.

» згорнути

Творчі майстерні

Випалювати по дереву, створювати іграшки, подарунки та прикраси, виготовляти корисні речі з підручних матеріалів - цьому з легкістю навчать наші майстри. Якщо вам ніколи не вдавалося робити щось власноруч -

» розгорнути

спробуйте довіритися справжнім професіоналам своєї справи. Вони мають особливий підхід до кожного, тому всі, хто відвідує творчу майстерню, мають можливість створити свій власний витвір мистецтва. А уявіть, як зрадіють ваші друзі чи батьки, коли ви привезете їм з лісу подарунки хенд-мейд. Це не лише модно, а ще й дуже приємно.

» згорнути

Командні ігри та змагання

Усі діти полюбляють грати. Та й дорослі також, але часом вони роблять вигляд, що це не так. Ігри та змагання – це те, що може розважати, навчати, згуртовувати, випробовувати. Тому кожну зміну наповнює велика кількість станційних ігор, квестів та різноманітних змагань.

» розгорнути

Під час них завжди потрібно вигадувати нестандартні варіанти вирішення завдань, проявляти свої знання у різних галузях та злагоджено працювати в команді. Проте найцікавішим змаганням серед загонів є нічна гра. Тут знадобиться неабияка сміливість та хист, щоб наважитися пройти кожен з етапів, але емоції, враження та досвід, отримані під час гри, не зрівняються ні з чим!

» згорнути

Вечірки

Які можуть бути вечірки у лісі? Та будь-які! Починаючи зі звичайних танців та ігро-дискотеки із завданнями, закінчуючи вечірками зі смачними коктейлями на пляжі.

» розгорнути

А минулого року на “Витоках” відбулася перша пінна вечірка. Це був просто вибух позитиву та задоволення, тому ми розмірковуємо - можливо, треба повторити?) За будь-якої погоди наші вечори яскраві та незабутні!

» згорнути