Дозвілля

Щороку ми створюємо унікальні за тематикою зміни. Під час вибору тем враховуємо інтереси сучасних дітей та молоді, їх захоплення та бажання. Усі активності максимально орієнтовані до основної ідеї зміни, проте вони настільки різнопланові, що знайти справу до душі і проявити себе зможе кожен.

Туризм та спорт

Якщо ви ніколи не стріляли з луку, не лазили скеледромом та не плавали на каяках, у нас є приємні новини – все це ви зможете спробувати у таборі. А також на вас чекає мотузковий парк та тролей над річкою Рось.

Спортивні змагання є невід’ємною частино проведення кожної зміни. Кожен ранок починається з активної та креативної зарядки. Протягом зміни часто влаштовують цілі турніри з різних видів спорту. Але багато учасників табору влаштовують собі спортивний відпочинок у вільний час. Професійні інструктори завжди слідкують за дотриманням правил техніки безпеки та допомагають дітям оволодіти тими навичками, яких вони не мають.

Творчі майстерні

Випалювати по дереву, створювати іграшки, подарунки та прикраси, виготовляти корисні речі з підручних матеріалів – цьому з легкістю навчать наші майстри.

Якщо вам ніколи не вдавалося робити щось власноруч – спробуйте довіритися справжнім професіоналам своєї справи, вони мають особливий підхід до кожного. Тому всі, хто відвідує творчу майстерню, мають можливість створити свій власний витвір мистецтва.

А уявіть, як зрадіють ваші друзі чи батьки, коли ви привезете їм з лісу подарунки хенд-мейд. Це не лише модно, а ще й дуже приємно.

Скаутські випробування

Ви любите пригоди? Як часто вони з вами трапляються у повсякденному житті? А у “Витоках” такі можливості ми створюємо постійно.

Скаутські випробування – це не просто пригоди, це нові можливості та нові вміння. Чи вдасться вам побудувати гніздо на дереві та заночувати у ньому, щоб здобути звання Пантери? Чи сховаєтесь ви у хащах лісу від Мисливця як справжній Лис? Чи змайструєте шалаш та зможете замаскуватися так, як вміє це ящірка? Для різного віку дітей – різні випробування та вимоги до них. Та ми обіцяємо, що незабутні враження залишаться у кожного.

Конкурси

Ми всі різні та у кожного є свій особливий хист. Щоб це не було – кулінарна майстерність, талант організатора чи економіста, вокальні чи хореографічні здібності, ораторське мистецтво чи щось інше – у вас обов`язково буде можливість продемонструвати свої вміння усьому табору. Під час традиційних днів талантів, концертів творчості, тематичних вечорів, економічної гри, кулінарного конкурсу. Покажіть, на що ви здатні. Відкрийте себе – здивуйте та порадуйте друзів!

Вечори біля багаття

Вечори біля багаття є невід’ємною та теплою традицією у таборі. Вони завжди наповнені особливою атмосферою спокою, єдності та дружби. Біля багаття завжди лунають пісні та цікаві історії. Саме тут, у затишному колі друзів, відчувається особлива гармонія з природою та неповторність відпочинку у наметовому таборі.

Вечірки

Які можуть бути вечірки у лісі? Та будь-які! Починаючи зі звичайних танців та ігро-дискотеки із завданнями, закінчуючи вечірками зі смачними коктейлями на пляжі.

А минулого року на “Витоках” відбулася перша пінна вечірка. Це був просто вибух позитиву та задоволення, тому ми розмірковуємо – можливо, треба повторити?) За будь-якої погоди наші вечори яскраві та незабутні!

Командні ігри та змагання

Усі діти полюбляють грати. Та й дорослі також, але часом вони роблять вигляд, що це не так. Ігри та змагання – це те, що може розважати, навчати, згуртовувати, випробовувати. Тому кожну зміну наповнює велика кількість станційних ігор, квестів та різноманітних змагань. Під час них завжди потрібно вигадувати нестандартні варіанти вирішення завдань, проявляти свої знання у різних галузях та злагоджено працювати в команді. Проте найцікавішим змаганням серед загонів є нічна гра. Тут знадобиться неабияка сміливість та хист, щоб наважитися пройти кожен з етапів, але емоції, враження та досвід, отримані під час гри, не зрівняються ні з чим!

"Зелена аптека"

Магічний своєрідний простір, що включає в себе міні походи по найближчих степах, лісах та берегах річки в пошуках справжніх лікарських рослин з яких потім варять цілющий освіжаючий Фіточай. Такі міні екскурсії супроводжує інструктор та наповнює прогулянку корисними та цікавими розповідями про історію даного краю та про корисні властивості рослин, що там ростуть. Фіточай можна скуштувати на окремій локації «Фітобар» – цей чудовий освіжаючий напій заряджає енергією самої природи. Також під час чаювання діти зможуть більше дізнатись про здорове та збалансоване харчування у повсякденному житті.

Розпорядок дня мешканця табору

7:00 Підйом чергових. Встають чергові та починають готувати сніданок
8:00 Загально таборовий підйом. Прокидаються всі жителі табору і з посмішкою на обличчі ловлять перші промінчики літнього сонечка
8:00 Ранковий туалет. Знаходимо свою зубну щітку та пасту і разом із друзями чистимо зуби та вмиваємося
8:30 Загально таборова зарядка. Ранкова божевільна зарядка під запальні музичні ритми
9:00 Смачний корисний та поживний сніданок
10:00 Загально таборове шикування. Дійство яке просто не можна пропустити
10:30 Час корисних розваг та відпочинку. Пляж/ранкові активності
12:30 Час для корисних справ або простого спілкування з друзями
13:00 Ситний обід. Час набратися сил
14:00 Час відпочинку. Ми не іспанці, але сієсту маємо: просто відпочиваємо і займаємося власними справами
15:30 Полуденок: трохи підкріпитися нікому не завадить
16:00 Майстер-класи/спеціальності/ігри. І знову нестримні розваги та веселощі
18:00 Підготовка до вечірньої програми/душ
19:00 Вечеря. І знову час підкріпитись
20:30 Вечірні розваги: концерти, шоу, дискотеки, вечори біля вогнища та багато іншого
22:00 Вечірні вогники в загонах
22:30 Підготовка до сну. І знову нам потрібна зубна щітка, паста та товариш для гарної компанії
23:00 Відбій. Час повної тиші та релаксу... Солодких снів 😉