Дозвілля

  • Українська
  • Русский

Розпорядок дня

ЧасЗаняття
8.00 - 8.30 підйом, ранковий туалет
8.30 - 9.00 зарядка, сніданок
9.00 - 10.00 загально-таборовий збір
10.30 - 12.30 майстер-класи/спеціальності/ігри/тренінги
12.30 - 13.00 час відпочинку
13.00 - 14.00 обід
14.00 - 15.30 час відпочинку
15.30 - 16.00 полуденок
16.00 - 18.00 майстер-класи/спеціальності/ігри/тренінги/душ
18.00 - 19.00 підготовка до вечірньої програми
19.00 - 20.00 вечеря
20.30 - 22.00 проведення загально-таборових заходів
22.00 - 22.30 відбій у наймолодших/вечірні вогники в загонах/підвечірок
22.30 - 23.00 підготовка до сну, вечірній туалет, відбій

Дозвілля у таборі

Щороку ми створюємо унікальні за тематикою зміни. Під час вибору тем враховуємо інтереси сучасних дітей та молоді, їх захоплення та бажання . Усі активності максимально орієнтовані до основної ідеї зміни, проте вони настільки різнопланові, що знайти справу до душі і проявити себе зможе кожен.

Туризм та спорт

Якщо ви ніколи не стріляли з луку, не лазили скеледромом та не плавали на каяках, у нас є приємні новини - все це ви зможете спробувати у таборі.
А також на вас чекає мотузковий парк та тролей над річкою Рось.

» розгорнути

Спортивні змагання є невід’ємною частино проведення кожної зміни. Кожен ранок починається з активної та креативної зарядки. Протягом зміни часто влаштовують цілі турніри з різних видів спорту. Але багато учасників табору влаштовують собі спортивний відпочинок у вільний час. Професійні інструктори завжди слідкують за дотриманням правил техніки безпеки та допомагають дітям оволодіти тими навичками, яких вони не мають.

» згорнути

Скаутські випробування

Ви любите пригоди? Як часто вони з вами трапляються у повсякденному житті? А у “Витоках” такі можливості ми створюємо постійно. Скаутські випробування – це не просто пригоди, це нові можливості та нові вміння.

» розгорнути

Чи вдасться вам побудувати гніздо на дереві та заночувати у ньому, щоб здобути звання Пантери? Чи сховаєтесь ви у хащах лісу від Мисливця як справжній Лис? Чи змайструєте шалаш та зможете замаскуватися так, як вміє це ящірка? Для різного віку дітей -різні випробування та вимоги до них. Та ми обіцяємо, що незабутні враження залишаться у кожного.

» згорнути

Конкурси

Ми всі різні та у кожного є свій особливий хист. Щоб це не було - кулінарна майстерність, талант організатора чи економіста, вокальні чи хореографічні здібності, ораторське мистецтво чи щось інше - у вас обов`язково буде можливість продемонструвати свої вміння усьому табору.

» розгорнути

Під час традиційних днів талантів, концертів творчості, тематичних вечорів, економічної гри, кулінарного конкурсу. Покажіть, на що ви здатні. Відкрийте себе - здивуйте та порадуйте друзів!

» згорнути

Вечори біля багаття

Вечори біля багаття є невід’ємною та теплою традицією у таборі. Вони завжди наповнені особливою атмосферою спокою, єдності та дружби.

» розгорнути

Біля багаття завжди лунають пісні та цікаві історії. Саме тут, у затишному колі друзів, відчувається особлива гармонія з природою та неповторність відпочинку у наметовому таборі.

» згорнути

Творчі майстерні

Випалювати по дереву, створювати іграшки, подарунки та прикраси, виготовляти корисні речі з підручних матеріалів - цьому з легкістю навчать наші майстри. Якщо вам ніколи не вдавалося робити щось власноруч -

» розгорнути

спробуйте довіритися справжнім професіоналам своєї справи. Вони мають особливий підхід до кожного, тому всі, хто відвідує творчу майстерню, мають можливість створити свій власний витвір мистецтва. А уявіть, як зрадіють ваші друзі чи батьки, коли ви привезете їм з лісу подарунки хенд-мейд. Це не лише модно, а ще й дуже приємно.

» згорнути

Командні ігри та змагання

Усі діти полюбляють грати. Та й дорослі також, але часом вони роблять вигляд, що це не так. Ігри та змагання – це те, що може розважати, навчати, згуртовувати, випробовувати. Тому кожну зміну наповнює велика кількість станційних ігор, квестів та різноманітних змагань.

» розгорнути

Під час них завжди потрібно вигадувати нестандартні варіанти вирішення завдань, проявляти свої знання у різних галузях та злагоджено працювати в команді. Проте найцікавішим змаганням серед загонів є нічна гра. Тут знадобиться неабияка сміливість та хист, щоб наважитися пройти кожен з етапів, але емоції, враження та досвід, отримані під час гри, не зрівняються ні з чим!

» згорнути

Вечірки

Які можуть бути вечірки у лісі? Та будь-які! Починаючи зі звичайних танців та ігро-дискотеці із завданнями, закінчуючи вечірками зі смачними коктейлями на пляжі.

» розгорнути

А минулого року на “Витоках” відбулася перша пінна вечірка. Це був просто вибух позитиву та задоволення, тому ми розмірковуємо - можливо, треба повторити?) За будь-якої погоди наші вечори яскраві та незабутні!

» згорнути