• Українська
  • Русский

Лeто 2020

 

3 Смена - Дневник Да Винчи

23 июля - 18 августа

 

4 Смена - Доисторический период

5 августа - 18 августа

ЛЕТНИЙ ПАЛАТОЧНЫЙ ЛАГЕРЬ "Вытоки"


Летний палаточный лагерь “Вытоки” - это уютная и насыщенная яркими эмоциями альтернатива шумному и жаркому городу. Более 20 лет каждое лето в нем собираются дети и молодежь со всей страны. Они выбирают этот лагерь из-за жажды новых испытаний, чудесной природы и компании замечательных друзей. И каждый раз каждый из них возвращается домой с мыслью: “Это лучшее лето в моей жизни!”

 

Скаутський метод

Робота табору включає в себе елементи Скаутського методу – навчання через справу, робота в команді, особистісний розвиток, життя в гармонії з природою, підтримка дорослих. Ми разом з дітьми поринаємо в атмосферу ігор, змагань, випробувань, разом навчаємося, виконуємо повсякденні справи, вчимося злагоджено працювати в команді, бути організованим. Наш відпочинок у таборі - це одна велика гра для всіх. Тому нам завжди цікаво та весело разом.

Відпочинок від гаджетів

Стрімкий розвиток технічного прогресу не залишає осторонь ні дорослих, ні дітей. В повсякденному житті ним не потрібно нехтувати, проте дати собі відпочинок від інтернету, комп’ютера та планшету на пару тижнів - дуже корисно. Відпочинок від невпинного потоку інформації та гаджетів дає нам багато цікавих та різноманітних можливостей. Відвідати майстер-клас наживо, а не онлайн, придумати новий рецепт стави, не дивлячись його в ютубі, знаходити нестандартні рішення та необхідні відповіді без Гуглу, грати в ігри з реальними, а не віртуальними друзями, та просто насолоджуватися тим, що тебе оточує.

Наша команда

Кожен дорослий в нашому таборі, в першу чергу, - старший друг та помічник. Людина, яка не просто розказує, як потрібно зробити, а робить разом з дітьми, адже лише власним прикладом найкраще залучати до будь-яких справ. Ми не повчаємо, а навчаємо дітей. У нас працюють професіонали з різних сфер, здебільшого – це молоді педагоги, вихователі, дитячі психологи, соціальні педагоги, ігротехніки. Та наша команда завжди поповнюється новими слово людьми та завзятими професіоналами своєї справи. Перед початком літнього відпочинку всі працівники проходять тренінговий курс, де діляться та обмінюються досвідом, отримують нові знання та дізнаваються про найактуальніші потреби дітей сьогодення. Та найголовніше, що нас всіх об’єднує – безмежна любов до дітей!

Тематичні зміни

Усі зміни у табору є тематичними. Це дає можливість створити неповторні враження від кожної зміни. Окрім цікавих та корисних знань, вмінь та навичок, діти отримують багато яскравих вражень від того, що вони стають частиною однієї великої тематичної гри, яка захоплює їх від самого початку і триває аж до самого завершення зміни.

Варіативність

Можливість того, що дитина в таборі засумує, впевнено прямує до нуля. Активностей у нас таке розмаїття, що кожен має змогу обрати щось цікаве саме для себе. Спорт, екстрим, інтелектуальні змагання, ігри, творчі майстерні, навчання туристським та іншим корисним навичкам. А найважливіше те, що всі знання, вміння та навички отримані дитиною за час перебування у таборі дуже універсальні. Вона зможе користуватися цим у подальшому житті.

Самостійне приготування їжі

Де ви ще бачили табір, де кожного ранку можна прокинутись та вигадати меню для свого загону? Більше того, його також можна приготувати самому, поділитися власним досвідом або перейняти досвід своїх друзів чи керівників. Можливість приготування їжі у загонах надзвичайно важлива, це не лише навчає дітей основам куховарства, а й дуже згуртовує загін. Молодші діти харчуються в їдальні, їм готують професійні кухарі. Але у кулінарних майстер-класах та конкурсах беруть участь всі діти та дорослі на рівних.

Природа

Прокидатися під спів пташок, дихати чистим повітрям, жити на березі річки та 24 години на добу бути на природі – неймовірна можливість, яка є у всіх мешканців Витоків. Перебування в лісі не лише поєднує з природою, а й оздоровлює: покращує самопочуття, має позитивний вплив на настрій та емоційний стан кожної людини.

Національно-патріотичне виховання

Національно-патріотичне виховання, а також знайомство з українськими звичаями та народними традиціями, є невід’ємною складовою проведення кожної зміни табору. Ми знайомимося з українською культурою, як із сучасною, так і стародавньою, дізнаємося більше про історію України. Завжди святкуємо всі народні та державні свята нашої країни, які припадають на час проведення табору.

Випробування

Щодня - новий виклик собі! Кожен учасник має можливість загартовувати власну силу волі, сміливість, тренувати кмітливість та винахідливіть під час участі в різноманітних іграх та Скаутських випробуваннях. Побудувати домівку з підручних засобів, ретельно сховатися у хащах, пройти випробування нічної гри та багато інших пригод чекає на вас у нашому таборі.

Традиції

За роки існування у таборі з’явилося багато традицій, які дуже люблять, шанують та всі, хто був тут хоч раз. Система тотемів: щоранку ми відзначаємо найкреативніший, найактивніший, найдисциплінованіший та найчистіший загін. На кожній зміні свої незвичайні тотеми, які відповідають та уособлюють тематику зміни. Надзвичайно особливою, дивовижною та магічною є традиція посвяти всіх учасників табору у жителі Витоків, зокрема посвята в учасника зміни. Кожна дитина отримує невеликий унікальний сувенір, який залишиться на згадку саме про ту зміну, яку він відвідав.

1 зміна - «Пригоди у Summerland»

Можливо, ви чули про «Summerland», землю миру та спокою, де всі народи жили в гармонії, працювали , торгували та святкували разом свої досягнення. Місце добра, тепла, дружби і знань. Всіх чекають захопливі пригоди, під час яких можливі будь-які чудеса! Друзі, ви можете стати частиною цікавої інтерактивної гри, де кожен має змогу стати героєм Summerland! Ви готові до пригод цього літа? Summerland чекає на вас!!!

Координатор: Дмитро Дорошок

2 зміна - «Думками навиворіт»

Ідея створення теми зміни - це сюжет відомого однойменного мультфільму. У кожного з нас є два світи, один в якому живимо ми і інший - який живе в нас.
Ніколи не замислювалися над тим, де народжуються наші емоції? Що там активізується в нашому мозку, коли нам весело, сумно чи страшно? Різні біологічні процеси, що передають імпульси з слухових та інших рецепторів... Стоп, стоп, стоп. Тільки не починайте позіхати. Адже, в наших головах, просто живе багато емоцій, які іноді витворяють там щось неймовірне.
А що буде, якщо емоції поміняються своїми ролями? Або якісь із них взагалі зникнуть?
Чи, можливо, весь день бути сумним або веселим?
Чи хотів би ти потрапити у світ власних думок?
А, можливо, хотів би побачити та почути чужі думки ?
Все це і набагато більше можливо під час другої зміни ЛНТ «Витоки».

Координатор: Юлія Ніколайчук

3 зміна – «Я - ГЕРОЙ»

Ми живемо у час героїв! І у серці кожного з нас сяє героїчна іскра! Ми всі здатні щодня рятувати планету! Оберігати людей поруч з нами! Допомагати тваринам і рослинам! Ми здатні ризикнути заради добра, не чекаючи винагороди! Героями не народжуються, ними стають по добрій волі. Герой – це лікар, поліцейський, спортсмен, пожежник, прикордонник або волонтер. Можливо твій герой – це спритний «Людина-павук» чи мужній «Котигорошко»?
Кожен учасник нашої лісової подорожі випробовує себе, навчається, стає кращим, сильнішим, розумнішим. Ми прагнемо щодня відкривати власні внутрішні сили, ділитись успіхами та радіти за інших! Це - твоя історія успіху!

Координатор: Вікторія Дика

4 зміна – «Супергерої: нові випробування»

Думаєте Супергерої бувають лише у фільмах чи мультфільмах?
А ось і ні!
Супергерої існують серед нас. Хоча ні, точніше сказати, що Супергерої живуть в кожному з нас. Можливо ви не вмієте літати неначе птах, створювати подихом вітер чи, навпаки, одним дотиком заморожувати все навкруги, але це ще зовсім не означає, що Ви не Супергерой!
Суперздібності та супер можливості є у кожного з нас!
Знайдіть в собі та зміксуйте трішки важливих знань, небагато нових вмінь та дуже багато бажання і натхнення і все, Ви - супергерой.
Саме під час четвертої зміни ви станете учасниками ІІ частини захоплюючої трилогії про Супергероїв.
Нові можливості, нові змагання та нові випробування!

Координатор: Юлія Ніколайчук

Продвижение сайта - SEO-Unicorn